Vivier & Co’dan Bir Tatil Hediyesi

Yıl sonu hızlı yaklaşıyor, bu iki anlama geliyor!

 

  • Yeni Yıl’ın kararları hakkında düşünmeye başlıyorsunuz
  • Vivier, bayram sezonu için müşterilerini tedavi ediyor

 

Bir tasarruf hesabı açın veya 10 Ocak 2020‘den önce mevcut hesabınıza para yatırın; tatil bonusu olarak iki ay ekstra faiz (% 0,5) ekleyeceğiz.

 

Güvenli bir yerde bir tasarruf hesabı açmaya çalışan arkadaşlarınız ve aileniz var mı? Neden iki ay daha fazla ilgi görmeleri için bu büyük fırsattan haberdar olmadıklarını!

 

Vivier & Co ile para yatırma işleminde% 6.93‘e varan faiz bonusu ya da bonus dahil kontör kazanabilirsiniz. Tam depozito oranları listemize göz atın: https://vivierco.com/deposit-rates/

 

Eklenti Formunu doldurarak veya daha fazla bilgi için bonusunuzu kullanın, lütfen [email protected] veya +52 55 4164 8588 | Bize ulaşın sayfası

ŞİMDİ KAYIT OL!

    Bonus Şartları ve koşulları

    Asgari yükleme: mevcut bakiyenin% 10’u veya hangisi daha yüksekse, 10.000 Euro. Son başvuru tarihi: 10 Ocak 2020.% 0,5’lik kontör bonusu, fon kullanımından itibaren on iki ay boyunca geçerlidir. Mevduat sayısına bakılmaksızın, mevcut müşteri başına yalnızca bir kez ve herhangi bir yeni müşteri için bir kez uygulanabilir. Haklarını toplu olarak kullanabilen veya kullanan bir ya da daha fazla mevduat sahibi tarafından tutulan hesaplar, tek bir hesap olarak kabul edilir. Tüm şartlar ve koşullar için bkz. https://vivierco.com/tc-en.